Noutati

1 Iunie 2016 - Ziua Internationala a Copilului

Posted by Popovici Lucica Mariana on September 13, 2016 at 9:25 AM

1 IUNIE  2016

ZIUA INTERNAŢIONALĂ A COPILULUI


97 de elevi ai Şcolii Gimnaziale Dumitriţa, coordonaţi de învăţătoarele şi diriginţii lor, au participat la activitatea extraşcolară organizată la Pădurea Schulerward, activitate prilejuită de sărbătoarea zilei de 1 Iunie - Ziua Internaţională a Copilului.

Au mai participat la activitate şi directorul şcolii, prof. Popovici Lucica Mariana, prof. Tiniş Gavril şi prof. Mureşan Alexandra. Elevii au petrecut o zi frumoasă în aer liber, bucurându-se de acest spaţiu de agrement turistic şi recreere. S-au organizat activităţi pe terenul de sport, circuit de skateboard şi role, pe terenurile de joacă şi peretele pentru căţărari, tiroliană, parcursuri aplicative. Pentru a completa atmosfera de sărbătoare au primit şi mici surprize dulci din partea profesorilor, învăţătorilor şi doamnei director.


PROCES VERBAL ACTIVITATE 1 IUNIECategories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments